Freenco | Brake Caliper Repair Kits

Kurumsal


Hayatın olmazsa olmazı kırık ve dökükler, neyse ki bazı şeylerin tamiri var. Biz de bu tamir işlerinde size alt yapı hazırlıyoruz. Treyler, otobüs, kamyon, yarı römork araçlar için yedek parça temininizi karşılıyoruz.

Üretimimizin %80 ‘ini ihracata %20’sini ise iç pazara sunan ve ürün grubu olarak; KNR tipi, MRT tipi, WBC tipi, HDX tipi,  Iveco tipi ve z-cam tipi kaliper tamir takımları üretimi yapan bir firmayız. Tamir takımlarımızı CE, Gost-R’ye  uygun olarak titizlikle üretmekteyiz.

Ürünlerimiz hammaddeden piyasaya sunulmasına kadar üretim, pazarlama ve lojistik faaliyetler; ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi standardı şartları ışığında  Freenco markası, müşterisi ile buluşmaktadır.

Treyler sektöründe, günümüzün ve geleceğin motorlu araçlarının ihtiyaçlarını karşılayan, performans, güvenilirlik ve kalite değerlerini standart hale getirip Kaliper aksamında yer alan tamir takım parçalarında Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kolay ulaşılabilen ve bol seçenekli ürünlerle piyasaya hitap etmekte ve Dünya'nın tüm ülkelerine hitap etme felsefesi ile yoluna devam etmekteyiz.

Freenco markası ile Dünyanın her bölgesinde, treylera montaj edilen ürünlerimiz, %100 müşteri memnuniyetini karşılama ilkesi ile hareket edildiğinden her zaman aynı güven ve kalite anlayışını taşımaktadır. Kısacası;  yeryüzünde hareket eden her treyler araca, kalitede Freenco diyoruz.

Tesisimizden piyasaya hareket eden her pakette bulunan ürünler, %100 nihai mekanik ve teknik değerlendirmeden geçerek Freenco markasını alır.

Freenco Disk Kaliper Tamir Takımları ailesi olarak yurt dışındaki yüksek pazar payımızın getirmiş olduğu iş tecrübesini sizlerle paylaşıyor ve kaliteyi hizmetinize sunuyoruz.